Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

XIX Bóbr Rajd już 23 maja

  • Napisane przez  Karolina Podolska
XIX Bóbr Rajd już 23 maja

W niedzielę, 23 maja odbędzie się dziewiętnasta edycja turystycznego rajdu nawigacyjnego dla samochodów osobowych organizowanego w ramach Cyklu Imprez Terenowych przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Land Rover Club PL.

Będzie to otwarty rajd drogami utwardzonymi, więc każdy posiadacz samochodu oraz ważnego prawa jazdy może wziąć w nim udział. Na trasie poruszamy się według roadbook`ów (książek z rozpisanymi najważniejszymi punktami zwrotnymi na mapie), które zapewnia Organizator. Uczestnictwo w rajdzie jest NIEODPŁATNE. Na uczestników czeka wiele ciekawych zadań.

Ważna informacja: żadne z przygotowanych zadań nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam każdorazowo oceni, czy chce wykonać to zadanie, czy kontynuować zadania w innych punktach.

ZASADY!

Uczestnicy decydują się na udział w imprezie przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego, w tym obowiązujących w dniu imprezy ograniczeń ustawowych lub wprowadzonych rozporządzeniem właściwego ministra i zobowiązują się do ich przestrzegania. Szczegółowe instrukcje zostaną przekazane uczestnikom na miejscu zbiórki.
Każdy uczestnik musi posiadać obowiązkowo maseczkę ochronną oraz poddać się mierzeniu temperatury przez osobę wyznaczoną przez Organizatora.

Rozpoczęcie rajdu odbędzie się na parkingu za budynkiem Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Plac Elizy Orzeszkowej 3. Każda załoga będzie miała wyznaczoną inną godzinę startu, która zostanie ustalona indywidualnie przy zgłoszeniu. Na miejscu zbiórki uczestnicy otrzymają mapy i koordynaty.

Oficjalne zakończenie rajdu nie odbędzie się (tj. integracja przy ognisku, podliczanie punktów, ogłoszenie wyników, losowanie i wręczanie nagród) a wyniki zostaną podane na stronie internetowej www.powiatdrawski.pl. W tej edycji nagrody trafią do trzech załóg z największą liczbą punktów, a ich przedstawiciele zostaną poinformowani o czasie i miejscu odbioru nagród telefonicznie lub drogą mailową.

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów na rajd.

Zgłoszenia uczestników indywidualnych oraz zespołów (kierowca wraz z pasażerami) przyjmowane będą do 20 maja 2021 r. do godz. 14:00. Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85 (Karolina Podolska) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej