Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Turyści wyruszyli powitać wiosnę na rowerach i pieszo

  • Napisane przez  DSI
Turyści wyruszyli powitać wiosnę na rowerach i pieszo

Wiosna w tym roku się do nas nie spieszy, dlatego turyści w Drawsku Pomorskim postanowili wyruszyć aby ją powitać. 2 maja zorganizowano dwa rajdy turystyczne: pieszy i rowerowy.

W drugi dzień maja PTTK, Oddział w Drawsku Pomorskim zaprosił na dwie wycieczki po okolicach Drawska. Do wyboru była wyprawa piesza lub rowerowa. Z uwagi na obostrzenia rejestracja uczestników była obowiązkowa i ustalono limity zgłoszeń.

Turyści wyruszyli na spotkanie wiosny wcześniej. Spod czołgów w Drawsku Pomorskim start odbył się o 10. Później marsz wiódł przez okolicę Roztoki, Olchowca do Zagozdu.

Rowerzyści wystartowali o 11 i jechali trasą z Drawska Pomorskiego do Zarańska, Roztoka, Olchowiec, Zagórzyce, Zajezierze, Zagozd i powrócili do Drawska.

Na zewnątrz było około 7 stopni i padał deszcz. Nie zniechęciło to jednak śmiałków do niedzielnej wyprawy. Zarówno na rajdzie pieszym jak i rowerowym wzięło udział po kilkanaście osób.

Piechurzy pokonali 15 km, a rowerzyści 30 km.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej