Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Prezentacja firmy z lektorem. Gdzie zamówić profesjonalne nagranie?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Prezentacja firmy z lektorem. Gdzie zamówić profesjonalne nagranie?

Atrakcyjna prezentacja firmy odczytana przez lektora może być doskonałą formą reklamy podczas eventów lub online. Aktualnie wykonanie takiego materiału nie jest skomplikowane i dodatkowo nie pociąga za sobą wysokich kosztów. Dotyczy to również wykonania nagrania lektorskiego!

Prezentacja firmy powinna być jej wizytówką, dlatego też należy dopracować ją w najdrobniejszych szczegółach. Może ona składać się z obrazów lub z filmu, które uzupełnione są o nagranie lektora. To właśnie wykonanie nagrania najczęściej sprawia najwięcej trudności. Nie trzeba jednak przygotowywać się na komplikacje, ponieważ obecnie nagrania lektorskie można zamawiać samodzielnie. Jak to zrobić?

Gdzie można zamówić nagranie lektora?

Zamówienie nagrania lektorskiego stało się znacznie prostsze w momencie, w którym w internecie zaczęły pojawiać się banki głosów online. To specjalne serwisy internetowe, które gromadzą nagrania lektorskie. Nalezą one do studiów nagraniowych, które współpracują z lektorami znajdującymi się w bazie.

Internetowy bank głosów umożliwia łatwe wybranie odpowiedniego lektora, ponieważ można w nim samodzielnie zapoznać się z próbkami nagrań, a następnie dobrać taką osobę, która będzie mogła najlepiej sprawdzić się w danej roli. Banki głosów często stosują także specjalne wyszukiwarki i filtry, na podstawie których można łatwo wyszukać właściwą osobę, na przykład pod kątem jej wieku, płci, języka, a nawet doświadczenia.

W bankach głosów dostępne są zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży, jak i profesjonalni lektorzy, których większość osób kojarzy z telewizji lub innych mediów. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby prezentację firmową odczytał ekspert w swojej branży.

Więcej informacji uzyskasz na: https://www.powitania.pl/

Jak zamówić nagranie przez bank głosów online?

Gdy udało się już wybrać odpowiednią osobę przez bank głosów, można przystąpić do dalszego etapu, czyli do złożenia zamówienia. W tym przypadku także można przekazać je online do studia nagraniowego, więc jest to dodatkowy plus.

Do zlecenia zamówienia konieczne jest wcześniejsze przygotowanie treści nagrania, jakie ma znaleźć się w prezentacji. Potem treść dołącza się do zamówienia. Można także dodać własne uwagi, na przykład dotyczące sposobu jej odczytania czy uzupełnienia nagrania o dodatkowe elementy dźwiękowe, na przykład muzykę. W efekcie można otrzymać gotowe nagranie wraz z podkładem, które może być połączone z pozostałą częścią prezentacji.

Zatem wtedy, gdy firma ma być promowana za pomocą prezentacji, nagranie lektorskie do jej wykonania można zamówić samodzielnie – także przez internet.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej