Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kiedy ruszy nowa stacja paliw w Drawsku? Rozmawiamy z właścicielem

  • Napisane przez  DSI
Kiedy ruszy nowa stacja paliw w Drawsku? Rozmawiamy z właścicielem

Od stycznia trwają intensywne prace nad budową nowej stacji paliw w Drawsku Pomorskim. Ma ona powstać przy markecie spożywczym Intermarche i będzie znajdować się w kwartale ulic Toruńskiej (DK20) oraz Grunwaldzkiej.

W czwartek udało się DSI porozmawiać z właścicielem sklepu i inwestycji. Piotr Płażalski zdradził nam w materiale kiedy nowa stacja zacznie działać.

Dowiedzieliśmy się również, że na stacji oprócz paliw i gazu będzie działał sklepik, gdzie będzie można kupić przysłowiowego hotdoga i kawę.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego:

Inwestycja była planowana już w 2016 roku. Najbardziej mieszkańców oprócz terminu interesuje cena paliw, a ta w naszym rejonie jest dość wysoka. Pojawienie się kilka lat temu nowej stacji w Złocieńcu stało się dużą konkurencją dla innych stacji paliw. Czy nowa stacja pod szyldem sieci handlowej w Drawsku spowoduje zmianę na cenowym rynku paliw Drawska Pomorskiego ? Zobaczymy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej