Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Matura próbna: Tak wygląda w Kaliszu Pomorskim

  • Napisane przez  Katarzyna Witek
Matura próbna: Tak wygląda w Kaliszu Pomorskim

Ponad setka maturzystek i maturzystów z czterech klas Liceum Ogólnokształcącego i klasy Technikum Informatycznego w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim w dniach od 3 do 16 marca 2021 r. bierze udział w maturze próbnej, ostatnim poważnym sprawdzianie przed majowym egzaminem dojrzałości.

Swoją próbę rozpoczęli od przedmiotów obowiązkowych – trzeciego marca pisali język polski, czwartego matematykę, a piątego język angielski. Każdego dnia, zgodnie z harmonogramem CKE, uczniowie będą sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując zadania z arkuszy przygotowanych według nowych wytycznych, zmieniających wymagania na egzaminie maturalnym.
Matura próbna: Tak wygląda w Kaliszu Pomorskim
 
Dyrektor ZS w Kaliszu Pomorskim Maciej Rydzewski wraz z zespołem nauczycieli, pracowników administracji i obsługi zapewnił uczniom optymalne warunki, by każdy mógł spróbować swoich sił, zachowując reżim sanitarny zarówno w szkole jak i w internacie. W salach ustawiono ławki w bezpiecznych odległościach, a zespoły nadzorujące czuwały nad samodzielnością pracy maturzystów.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej