Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Prawdziwe emocje: Izabela Strychalska i Jackpot na scenie Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Z okazji Dnia Kobiet,  w niedzielę, 7 marca Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim zaprosił wszystkich na koncert. Było to spotkanie z żywą muzyką i z artystami szczecińskiej sceny muzycznej.

Przed widzami wystąpili duet Jackpot, czyli Kasia Buja Kazuba wraz z Maciejem Kazuba oraz Izabela Strychalska. Spotkanie poprowadził Tomasz Różycki z drawskiego ośrodka kultury.

Niezwykłe głosy i wspaniały repertuar spowodował, że widzowie znów poczuli jak wielką energię niesie kontakt z artystą i żywa muzyka, jakże odmienna od wszechobecnych transmisji w sieci lub telewizji.

Izabela Strychalska szczecińska wokalistka, a przy tym pedagog, nauczyciel śpiewu i akompaniatorka. Obdarzona jest charyzmatyczną ciemna barwa głosu. To doskonałe połączenie z repertuarem jaki wybrała. Widzowie usłyszeli utwory Norah Jones, Beverly Craven, Annie Lennox czy Macy Gray.

Jackpot to małżeństwo muzyków, pedagogów i ludzi o wielkiej wrażliwości.  Finaliści jubileuszowej- 10 edycji programu Must be the Music zabrali obecnych w piękną podróż po muzyce własnej oraz Agnieszki Osiecka, Marka Grechuty, czy Wojciecha Młynarskiego.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej