Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zobaczcie pracę Otylii, za którą została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

  • Napisane przez  Urszula Smyk
Zobaczcie pracę Otylii, za którą została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie

Otylia Kosińska uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Złocieńcu, została wyróżniona za wykonanie znakomitej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tęcza”.

Konkurs organizowany jest corocznie przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej ,,Pokolenie”.
Tematem XVIII edycji konkursu było ,,Moja ulubiona pora roku”. Otylia wykonała pracę w ołówku w formacie A3. W konkursie wzięła udział również uczennica klasy II LO - Weronika Sobańska, przedstawiając lato w obrazie na płótnie.
Zobaczcie pracę Otylii, za którą została w ogólnopolskim konkursie
Głównym celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej młodzieży oraz aktywizacja miłośników sztuk pięknych do tworzenia własnych prac plastycznych, wystawienie ich na forum ogólnopolskim i poddanie ocenie wykwalifikowanym artystom.
Otylii życzymy weny twórczej do rozwijania artystycznych skrzydeł, Weronice - pogłębiania zamiłowania do malowania. Uczestniczkom konkursu gratulujemy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej