Biedny psiak wybrał funkcjonariuszkę na swoją Panią. Już mieszkają razem

  • Napisane przez  DSI za mł. chor. Arleta Arłukowicz
Biedny psiak wybrał funkcjonariuszkę na swoją Panią. Już mieszkają razem

Schronisko dla bezdomnych zwierząt jest miejscem, w którym zwierzę może znaleźć schronienie i pożywienie, jednak brakuje mu przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i miłości. W takich miejscach mieszkają przecież głównie psy i koty porzucone przez swoich właścicieli.

Z inicjatywny wychowawczyni z Zakładu Karnego w Wierzchowie Pani Arlety została przeprowadzona zbiórka karmy i koców dla zwierzaków. Zebrano kilkaset koców i ponad 300 kg karmy. W dniu wolnym od służby funkcjonariuszki Zakładu Karnego w Wierzchowie zawiozły dary do Schroniska w Szczecinku. Była to kolejna wizyta pracowników Zakładu Karnego  w szczecineckim schronisku. 

Psiak wybrał funkcjonariuszkę na swoją Panią. Już mieszkają razem

Podczas takiej wizyty  można sobie uświadomić jak ogromne są potrzeby  zwierząt  i ile wymagają pomocy. Głównie są to koty i psy już wiekowe, porzucone przez właścicieli, schorowane – mogące sprawiać problemy i generować koszty.

Psiak wybrał funkcjonariuszkę na swoją Panią. Już mieszkają razem

Sobotni wyjazd do schroniska, dla jednej z funkcjonariuszek okazał się brzemienny w skutki. Jeden z psich lokatorów schroniska wybrał ją na swoją nową panią. Decyzja zapadła i już w poniedziałek  szczęśliwy zwierzak z nowo adoptowaną właścicielką zamieszkali pod wspólnym dachem.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej