Narkotyki w regionie po raz kolejny. Zatrzymany miał przy sobie sporo amfetaminy i marihuany

  • Napisane przez  Policja
Narkotyki w regionie po raz kolejny. Zatrzymany miał przy sobie sporo amfetaminy i marihuany

Szczecineccy kryminalni zatrzymali 33 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić sprawcę oraz zabezpieczyć blisko 130 gramów substancji zabronionych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wzmożone działania szczecineckich kryminalnych doprowadziły do ustaleń z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie Szczecinka znajduje się mężczyzna, który ma związek z tego typu przestępczością. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację.

Przed klatką schodową zatrzymali 33 – latka, u którego kryminalni w plecaku ujawnili woreczki foliowe z zawartością białego proszku. W toku dalszych czynności policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli więcej substancji zabronionych. W związku z tym mężczyzna został przewieziony do komendy w celu wykonania dalszych czynności.

W jednostce po przeprowadzonych czynnościach przez technika kryminalistyki okazało się, że zabezpieczone substancje to blisko 30 gramów amfetaminy oraz 100 gramów marihuany. Mieszkaniec Szczecinka trafił do policyjnego aresztu, a następnie po zebraniu materiału dowodowego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. O dalszych losach 33 - latka zadecyduje sąd.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej