Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Najlepsze książki - młodzieżowe Top 10. w drawskiej bibliotece dostępne także bezpłatnie online.

  • Napisał 
Obraz Free-Photos z Pixabay Obraz Free-Photos z Pixabay

Maleszka, Kosik, Dębski, Rupiński , czy Opała to ulubieni  pisarze, po których książki sięgają  młodzi czytelnicy drawskiej biblioteki.

Czytaj nowocześnie

Dla tych, którzy wolą książkę czytać  lub słuchać w smartfonie lub na czytniku, została przygotowana specjalna oferta w bibliotece. Całkowicie bezpłatnie, tak  jak dorośli, młodzi czytelnicy mogą uzyskać kod dostępu do platformy Legimi, a w niej do kilkudziesięciu tysięcy najnowszych i starszych bestselerów. Są tam również lektury w postaci ebooków lub audiobooków.

Gdy wolisz tradycyjnie

Bibliotekarze  zapraszają starszych, młodych i najmłodszych czytelników do biblioteki w Drawsku Pomorskim oraz jej sześciu filii na terenach wiejskich. Pracownicy  udzielają szczegółowych informacji dotyczących aktualnej oferty i dostępności książek tradycyjnych, ale można ją znaleźć także w katalogu online Mak+  szukamksiażki.pl 

Mały Książę, Kamienie na szaniec, Dzieci z Bullerbyn, ale i Hobbit  – to tylko kilka przykładów z setek lektur, które dostępne są w bibliotekach w Drawsku Pomorskim. 

Ważną informacją jest to, że są one dostępne zarówno w formie tradycyjnej papierowej, jak i online.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej