Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Szkoła ze Złocieńca w programie SKS. Co to oznacza?

  • Napisane przez  DSI za Jan Macul
zdjęcia: Marcin Wiliński zdjęcia: Marcin Wiliński

Zespół Szkół im. gen Władysława Andersa w Złocieńcu został zakwalifikowany do realizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dwóch grup młodzieży w ramach programu Szkolny Klub Sportowy na rok 2021.

Decyzja została podjęta przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie. W związku z tym na ten rok kalendarzowy zaplanowanych zostało 122 godziny zajęć sportowych w dwóch grupach dla młodzieży. Zostaną one sfinansowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie.

Od połowy lutego uczniowie z Andersa biorą udział w ogólnopolskim programie systemowego wsparcia organizacji zajęć sportowych pn. „Szkolny Klub Sportowy”.

Szkoła ze Złocieńca w programie SKS. Co to oznacza?

Zajęcia są prowadzone dwa razy w tygodniu po godzinie zegarowej z nauczycielami wychowania fizycznego: Janem Maculem i Marcinem Wilińskim. Program jest okazją do promocji różnorodnych sportów i aktywności w oparciu o zasadę „Wybierz sam” i cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. Ma też swój wydźwięk edukacyjny (szóstka z wychowania fizycznego) i terapeutyczny w kontekście aktywnego wypoczynku i relaksacji.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej