Kadetki z Czaplinka wygrywają w Szczecinie

• Napisane przez  Łukasz Smoleński

We wtorek 16 lutego kadetki z KPS Czaplinek rozegrały w Szczecinie kolejny mecz w ramach ligi wojewódzkiej kadetek. Rywalem zespołu z Czaplinka był UKS Osiemnastka Szczecin.

Pierwszy set pada naszym łupem, którego po dobrzej grze wygrywamy 25:16. Druga partia wygląda początkowo jak pierwsza, gramy dobrze i wypracowujemy sobie sporą przewagę punktową. W połowie seta w naszą grę wkrada się niespodziewany chaos, zaczynamy popełniać błędy, rywalki nakręcają się i doprowadzają do remisu. Po nerwowej końcówce wygrywamy tą partię na przewagi 26:24. W trzecim secie wracamy do swojej dobrej gry, zespół ze Szczecina nie jest w stanie nam się przeciwstawić w żaden sposób. Pewnie i wysoko wygrywamy tą partię 25:9 i cały mecz 3:0.

Gratulacje dla dziewczyn za zwycięstwo, które sprawia, że już na pewno będziemy co najmniej trzecią drużyną w województwie, a to daje nam awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski kadetek !