Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Służby coraz częściej łączą partole. To pozwala im działać w wielu obszarach

  • Napisane przez  DSI
Fot. SSRPD Fot. SSRPD

Mieszkańcy Pojezierza Drawskiego powoli mogą przyzwyczajać się do tego, że spotykać będą łączone partole służb Straży Leśnej, strażników miejskich czy Straży Rybackiej. Takie działania coraz częściej podejmowane są właśnie w powiecie drawskim.

Służby działają w różnych obszarach, które bardzo często łączą się. Tak jest w przypadku kłusownictwa i bezpieczeństwa. W tym tygodniu Straż Leśna z Nadleśnictwa Czaplinek, Straż Miejska z Czaplinka oraz Społeczna Straż Rybacka Powiatu Drawskiego realizowały działania na terenie powiatu.

Patrole prowadzone były w obszarach lasów i akwenów wodnych. Strażnicy patrolowali jeziora: Drawskie, Siecino, Wilczkowo, koryto rzeki Drawy oraz  Rezerwat Przyrody Prosino.

Strażnicy nie tylko sprawdzali uprawnienia osób wędkujących, ale prowadzili działania prewencyjne w zakresie bezpieczeństwa.

Idąc na lód zabierajmy linkę min 10 metrów, kamizelkę ratunkowo-wypornościową oraz kolce lodowe – doradzali spotkanym na lodzie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej