Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kierowca busa walczy o życie. Potrzebna krew

  • Napisane przez  DSI
Zdjęcie z wypadku. Fot. OSP Recz Zdjęcie z wypadku. Fot. OSP Recz

Dwa dni temu miał miejsce wypadek pomiędzy Prostynią a Żółwinem. Doszło tam do zderzenia busa z tirem. Najbardziej ucierpiał kierowca busa i jego stan określono jako ciężki.

Aktualnie otrzymaliśmy informację, że stan kierowcy jest krytyczny i potrzebna jest krew.

Z apelem wystąpiła rodzina. Potrzebna KREW "0"

Uprasza się wszystkich którzy są w stanie pomóc o oddanie krwi. Moj Kuzyn w dniu wczorajszym 28/01/2021 uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Jest w stanie krytycznym w Szpitalu w Szczecinie. Lekarze robią co mogą ale bez krwi daleko nie zajadą. Kuzyn podczas wypadku stracił lewą rękę oraz doznał poważnych obrażeń innych kończyn w tym głowy oraz obrzęku mózgu więc sprawa jest naprawdę poważna i dość pilna. Krew można oddawać w każdym punkcie krwiodawstwa z adnotacją, że ma być ona przekazana dla ADRIANA ŚMIERZCHALSKIEGO w szpitalu UNI LUBELSKIEJ W SZCZECINIE. Proszę także osoby wierzące o modlitwie w intencji Adriana, jest mlodym i wartościowym chłopakiem i ma jeszcze całe życie przed sobą. Z góry dziękuje wszystkim którzy oddadzą krew a tym co nie mogą za udostępnienie mojej prośby na swoim profilu – pisze PATRYK FIRLEJ

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej