Zmagania siatkarskie KPS Czaplinek

  • Napisane przez  KPS
Fot. KPS Fot. KPS

W weekend odbyły się dwa mecze, które rozegrały siatkarki z Klubu Piłki Siatkowej Czaplinek. Choć bez zwycięstw to z duchem walki.

24 stycznia w Policach rozegrano ligę wojewódzką kadetek. Tym razem rywalem siatkarek z Czaplinka był lider oraz faworyt całych rozgrywek PSPS SMS POLICE.

W pierwszym i drugim secie już w pierwszej fazie ich trwania zarysowała się znaczna przewaga policzanek, co doprowadziło do pewnego zwycięstwa, do 11 i 14. Trzeci set to zupełnie inna gra zespołu z Czaplinka i twarda walka od samego początku. Żadna z drużyn nie mogła odskoczyć na więcej niż dwa punkty. Taka sytuacja utrzymywała się do stanu 20:20, wtedy to zespół z Polic odskoczył na 3 punkty i zwyciężył ostatecznie do 22.

Zmagania siatkarskie KPS Czaplinek

22 stycznia juniorki udały się do Koszalina na mecz z miejscowym MKS. Spotkanie to miało dziwny przebieg. Dziewczęta bardzo szubko zaczęły przegrywać 0:2.

Na szczęście szybka analiza boiskowych wydarzeń trenerów i zmiany w zespole pozwoliły na wyrównanie 2:2. Na tie-break czaplinianki weszły rozpęczone z 4 seta i  doprowadziły 5:0. Niestety nie utrzymały go i na zmianę stron zeszły z wynikiem 8:7. Przy stanie 11:9 dla gospodyń zdobyły jeszcze punkt, lecz po akcji sędziowie dopatrują się błędu w, cofają decyzję i robi się 12:9 dla Koszalina. Dziewczęta próbują jeszcze walczyć, ale niestety ulegają w piątym secie i po 2,5 godzinach gry zostaje wynik 2:3.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej