Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Planujesz ocieplenie budynku. Możesz pozyskać 25 tys. zł. z projektu drawskiego ratusza

  • Napisane przez  DSI
Fot. DSI Fot. DSI

Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim właśnie ogłosił nabór do projektu, w którym można dofinansować swoją inwestycję ocieplenia domu.

Urząd nazwał to konkursem na częściową termomodernizację. O granty (dotacje) mogą ubiegać się osoby fizyczne legitymujące się tytułem prawnym do nieruchomości, wynikającym z prawa własności, prawa użytkowania wieczystego, ograniczonego prawa rzeczowego lub stosunku zobowiązaniowego.

Grant na termomodernizację wynosi 25.000 złotych.

  • Zgłoszenia do udziału w projekcie można składać w dniach 03.02.2021 r. od godz. 7.00 do 17.02.2020 roku do godz. 15.00.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Drawsku Pomorskim przy ul. Sikorskiego 41, pok. 303, tel. 94 34 46 828.

Rozliczenie jak przy projektach unijnych

Na ten projekt przeznaczone są środki z zadania pn. „Poprawa jakości powietrza w gminie Drawsko Pomorskie – termomodernizacja”. Jest to dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 - działanie 2.14 Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy i działanie 2.15 Termomodernizacja budynków jednorodzinnych - Zachodniopomorski Program Antysmogowy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej