Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pan Józef ze Złocieńca obchodzi 100. urodziny

  • Napisane przez  UM
Pan Józef ze Złocieńca obchodzi 100. urodziny

20 stycznia 2021r. zaszczytny jubileusz 100. urodzin obchodził mieszkaniec Złocieńca Pan Józef Dyderski. W tym uroczystym dniu jubilata odwiedzili Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Lachowska. Burmistrz wraz z życzeniami przekazał dla jubilata kosz z upominkami oraz piękny bukiet kwiatów i odczytał list gratulacyjny nadesłany przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Jak opowiada Pan Józef na nasze tereny przyjechał  w 1945 r. Przez 2 pierwsze lata mieszkał w Drawsku Pomorskim skąd w 1947 r. przeprowadził się do Cieszyna. A od 2010 r. mieszka w Złocieńcu.

Pan Józef jest w dobrej kondycji fizycznej. Podczas spotkania zdradził, że jeszcze do listopada 2020 r. jeździł rowerem! Zdradził także, że nie zamierza z roweru rezygnować, czeka tylko lepszą pogodę i wiosną rusza na rower. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej