Przybyło policjantów na naszym terenie. Planowane są kolejne nabory

  • Napisane przez  DSI
Fot. Policja Fot. Policja

Pod koniec roku do pracy w zachodniopomorskiej policji trafili nowi policjanci. Część z nich trafiła również do Drawska Pomorskiego.

W listopadzie do Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim przejętych zostało 7 nowych policjantów – poinformowała DSI sierż. sztab. Karolina Żych

30 grudnia 2020 roku w szeregi Zachodniopomorskiej Policji przyjętych zostało kolejnych 138 kandydatów: 57 kobiet i 81 mężczyzn. Młodzi adepci niebawem rozpoczną naukę w szkołach policyjnych, gdzie będą uczestniczyć w kursie podstawowym, który pozwoli im na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Po jego zakończeniu mundurowi powrócą do macierzystych jednostek, gdzie pod opieką starszych i doświadczonych kolegów będą służyć lokalnej społeczności.

Przybyło policjantów na naszym terenie. Planowane są kolejne nabory

Do Komendy Powiatowej Policji w Łobzie zostało przyjętych sześciu kursantów. Fot. KPP Łobez

W 2020 roku zachodniopomorski garnizon przyjął blisko 400 funkcjonariuszy, tym roku planowane są kolejne nabory. Pierwszy z nich w 2021 roku odbędzie się 23 lutego, terminy kolejnych przypadają na : 20 kwietnia, 13 lipca, 15 września, 3 listopada i 30 grudnia.

Przybyło policjantów na naszym terenie. Planowane są kolejne nabory
Szeregi szczecineckiej jednostki zasiliło 4 funkcjonariuszy, wśród których jest 1 kobieta. Fot. KPP Szczecinek

Jeżeli zastanawiasz się jaką drogę rozwoju zawodowego wybrać, funkcjonariusze proponują Ci wstąpienie w szeregi ponad 100 tys. formacji.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej