Ważne info dla dla placówek: Środki ochrony osobistej do pozyskania za darmo

 • Napisane przez  WZP
Obraz pasja1000 z Pixabay Obraz pasja1000 z Pixabay

Województwo Zachodniopomorskie zaprosiło do złożenia zapotrzebowania na nieodpłatne przekazanie środków ochrony osobistej podmiotom takim jak: instytucje całodobowego i okresowego pobytu typu: domy pomocy społecznej, domy dla matek z dziećmi i kobiet w ciąży, schroniska, noclegownie, ośrodki wsparcia, środowiskowe domy samopomocy, hospicja, placówki opiekuńczo-wychowawcze i inne instytucjonalne formy pieczy zastępczej, młodzieżowe ośrodki wychowawcze i inne.

Zadanie jest realizowane w ramach realizacji projektu nr RPZP.07.06.00-32-P001/20-00 pn. Region Dobrego Wsparcia finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa VII Działanie 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym, zaplanowane zostały działania zmierzające do ograniczania rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa.

Urząd planuje dokonać zakupu:

 • rękawic ochronnych jednorazowych  -  45 000 op.
 • środków do dezynfekcji powierzchni – 4000 op.
 • środków do dezynfekcji skóry – 5000 op.
 • fartuchów ochronnych – 25 000 szt.
 • kombinezonów ochronnych – 15 000 szt.
 • maseczek ochronnych jednorazowych – 100 000 szt.
 • ochraniaczy na obuwie – 10 000 szt.
 • czepków ochronnych jednorazowych – 15 000 szt.
 • pościeli jednorazowej – 45 000 komp.

Ostateczny asortyment będzie znany po uzyskaniu zapotrzebowania od ww. instytucji. Planowany termin przekazania – marzec/kwiecień 2021 r.

Forma przekazania – dostarczenie środków ochrony osobistej do podmiotów składających zapotrzebowanie potwierdzana będzie przez przedstawicieli zgłoszonej instytucji na podstawie każdorazowo podpisanego protokołu przekazania. Ze względu na ograniczone zasoby ilość i asortyment przekazanych środków różnić się może od zgłoszonego zapotrzebowania. Z tego względu, Województwo zastrzega sobie również prawo do nie przekazania środków ochrony osobistej zgłoszonym podmiotom.

Sposób zgłoszenia zapotrzebowania -  zapotrzebowanie należy zgłosić przesyłając plik zapotrzebowania stanowiący załącznik nr 1 ogłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 18.01.2020 wyłącznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku pytań można się kontaktować poprzez emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dodatkowe informacje

 • Przeczytaj jeszcze:
  Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto