Wszystko o Znaku zodiaku Byk.

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Wszystko o Znaku zodiaku Byk.

Charakterystyka Ogólna

Byk jest drugim w kolejności znakiem w Zodiaku. Jego łacińska nazw to Taurus. Żywioł astrologiczny: ziemia. Natomiast jakość astrologiczna: stała. Planeta rządząca: Wenus.

Byki to ludzie, którzy przyszli na świat wiosną. To osoby, które kochają komfort, świat materialny nie jest im obcy. Stąpają po ziemi twardo. Można by rzec, że dążą do celu jak to Byki po trupie.

Ludzie spod znaku Byka, to osoby, które są wyjątkowo skrupulatne. Kiedy sobie coś zaplanują, trudne je odwieść od osiągnięcia obranego celu. Lubią otaczać się przepychem, luksusem, cieszyć się życiem. Hedonistyczny sposób życia nie jest im obcy. Lubią cieszyć się życiem i czerpać z niego całymi garściami. Tutaj znajdziesz zawsze aktualny horoskop dla byka: https://www.wrozbyonline.pl/horoskop/62/1/5/planet-a-znaki-zodiaku/byk

Kiedy też przyjrzymy się prawdziwym Bykom zwierzętom, które nam się kojarzą z Hiszpanią i areną, zobaczymy że ich ruchy są wolne, dystyngowane, ostrożne i ciężkie. Podobnie w życiu zachowują się ludzie spod tego znaku.

znak zodiaku byk

Miłość

W miłości Byki są stałe. Niezwykle ważne jest dla nich życie w rodzinie i zapewnienie im życie bezpieczne, komfortowe. I jak ten przysłowiowy Byczek Fernando lubią bujać w obłokach i wąchać kwiatki. Tak więc, kiedy Byczki się zakochują są wtedy w innym świecie. Aczkolwiek bardzo szybko je można ściągnąć na ziemię. W związku z tym, że Byki są materialistami nie uznają rozwodów. Dlatego też kiedy na Twojej drodze stanie Byk, dobrze się zastanów, zanim zainwestujesz w niego czas i uczucia. Dużo o miłości powie nam także tarot: https://www.wrozbyonline.pl/tarot

Trzeba też przyznać, że osoby spod tego znaku są wyjątkowo urodziwe, atrakcyjne, uwodzicielskie, przyciągające. Mają w sobie swoisty urok, magnetyzm, któremu bardzo trudno się oprzeć. Mogą mieć wyjątkowo długie rzęsty i powłóczyste spojrzenie. Zresztą trudno się dziwić, bowiem planeta, która im przyświeca to Wenus, planeta miłości, więc nie szczędziła im urody.

Finanse

Mają rewelacyjne szczęście do pieniędzy. I wszystko czego się dotkną, jak ten Midas zamieniają wszystko w złoto. Potrafią rzeczywiście zarobić duże pieniądze, które następnie inwestują w nieruchomości. Byki zanim podejmą działania, wcześniej analizują, snują, myślą. Byk kiedy sobie coś upatrzy, zaplanuje, potrafi być wtedy bardzo oszczędny, a nawet można by rzec, że jest sknerą.

byk horoskop

Kwestia pieniędzy i bezpieczeństwa jest niezwykle ważną dziedziną życia dla niego. Szczęśliwy jest jeśli może zainwestować w nieruchomości, ziemię. Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, poszukaj wśród swoich znajomych kogoś spod znaku Byka. Jest bardzo nieszczęśliwy, kiedy nie ma swoje miejsca na ziemi. Nie spocznie na laurach dopóki nie będzie miał czegoś swojego, skrawka ziemi, czy dachu nad głową i to najlepiej swojego. A nie wynajęte. Trudno też mu się dziwić, mówi się bowiem, że pieniądze szczęścia nie dają, ale co znaczy życie bez nich?

Nie znoszą bałaganu w finansach. Rachunki zawsze mają opłacone w terminie. Jeśli tylko sytuacja im pozwala na to, mają też lokaty i inwestycje w biurach maklerskich. Jeśli kupują samochód, to musi on być nie tylko praktyczny, ale też wygodny dla niego, więc nie będzie szczędził na to pieniędzy.

Praca

Byki są wyjątkowo pracowite. Trudno się dziwić, biorąc po uwagę zamiłowanie do wydawania kasy i życia w luksusie. Byki są lubianymi pracownikami. Są wobec innych szczere i lojalne.

Można na niego zawsze liczyć. Nigdy nie zawiedzie w realizacji projektów. Jest bowiem uparty i solidny. Nie lubi rywalizacji czy pracy indywidualnej.

Byki posiadają również zdolności artystyczne, kiedy sytuacja wymaga od niego wykazania się twórczością i kreatywnością. Posiada niezwykle zdolne ręce, tak więc prace manualne wykona bez problemu. Lubi otaczać się pięknem.

Zawody, w których osoby spod znaku poczułyby spełnienie to kucharz, cukiernik. To też dobry kandydat na aktora, bankowca, finansistę czy ogrodnika.

Warto systematycznie sprawdzać swój horoskop tygodniowy: https://www.wrozbyonline.pl/Horoskop_tygodniowy

Zdrowie

Zazwyczaj Byki to ludzie silni i zdrowi. Nie narzekają na swoje zdrowie, no chyba, że przesadzą z jedzeniem, to wtedy pojawiają się problemy z nadwagą i choroby układu krążenia. Byki kochają słodycze i trudno im zrezygnować z nich.

tarot dla byka

Wskazane jest, aby uważały na gardło i szyję. Niestety jest dużym wrażliwcem na przeciągi i bardzo szybko ulega przeziębieniom.

Kolejny organ, na który powinny uważać to kręgosłup. Jeśli przyjdzie im dźwigać ciężary to rozsądnie i z głową, tak aby nie narobili sobie problemów. W przeciwnym razie czeka ich długie zwolnienie lekarskie i bolesna rehabilitacja.

Najgorsze jest to, że Byki nie lubią się męczyć, więc jeśli chodzi o wysiłek i aktywność fizyczną, to raczej spoczną na laurach. Wolą poleżeć na plaży, albo zielonej trawce.

Uwielbiają kontakt z przyrodą po wszelką postacią. Spacery w lesie i praca w ogrodzie to jest to co kochają i da im poczucie spełnienia i szczęścia.

Cechy charakteru:

Zalety: cierpliwy, na którego można liczyć, potrafi być hojny i lojalny.

Wady: materialista, chytry, uparty.

Kolor: odcienie niebieskiego, zielonego.


Kamień szlachetny: szmaragd, szafir, topaz.

Dzień: piątek
Szczęśliwa liczba: 33

Osoby znane spod znaku Byka:

Jan Paweł II, Henryk Sienkiewicz, Harry Truman ,Zygmunt Freud, Enya, Salvador Dali, Michelle Pfeiffer, Megan Fox, Cher, David Beckham.

Opracowała: Antares

wrozbyonline.pl

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto