Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nie będziesz segregować? Zapłacisz 100% więcej. Zmiana opłaty za odpady komunalne w Złocieńcu

  • Napisane przez  DSI
Nie będziesz segregować? Zapłacisz 100% więcej. Zmiana opłaty za odpady komunalne w Złocieńcu

Zmieniają się opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w Złocieńcu. Wszystko za sprawą uchwały Rady Miejskiej w Złocieńcu z 8 grudnia 2020 r.  

Do tej pory od 1 lipca 2019 do końca grudnia 2020mieszkańcy płacili:

  • 21,00 zł miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla osób zamieszkujących nieruchomość prowadzących selektywną zbiórkę odpadów,
  • 42,00 zł miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla osób zamieszkujących nieruchomość prowadzących nieselektywną zbiórkę odpadów.

Teraz od1 stycznia 2021 wchodzą nowe opłaty w wysokości:

  • 29,00 zł miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla osób zamieszkujących nieruchomość prowadzących selektywną zbiórkę odpadów,
  • 58,00 zł miesięczna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla osób zamieszkujących nieruchomość prowadzących nieselektywną zbiórkę odpadów.

Jak informuje Burmistrz Złocieńca powiadomi on pisemnie właścicieli nieruchomości o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Opłatę podaną w zawiadomieniu należy wpłacać raz w miesiącu bez wezwania, w terminie do dnia 20-go każdego miesiąca na numer indywidualny konta bankowego podany w zawiadomieniu.

Osoby, które do tej pory nie segregowały odpadów komunalnych a zamierzają segregować powinny złożyć nową deklarację w Urzędzie Miejskim w Złocieńcu ul. Wolności 10 pok. nr 1( parter) tel. 943672022 wew.46

Cała uchwała

Nie będziesz segregować zapłacisz 100% więcej. Zmiana opłaty za odpady komunalne w Złocieńcu
Nie będziesz segregować zapłacisz 100% więcej. Zmiana opłaty za odpady komunalne w Złocieńcu

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej