Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W te statystyki świąteczne Policji aż trudno uwierzyć

  • Napisane przez  DSI, Policja
Fot. DSI Fot. DSI

W trakcie świątecznych dni na zachodniopomorskich drogach obserwowaliśmy dość duży ruch - informuje zachodniopomorska Policja.

Policjanci dbali o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących, koncentrując się na eliminowaniu nietrzeźwych kierowców i tych, którzy jechali za szybko. Najważniejszą informacją jest to, że w tych dniach nikt w wyniku wypadku drogowego nie zginął.

W okresie 24 - 27 grudnia (od czwartku do niedzieli włącznie) w zachodniopomorskim odnotowano 4 wypadki drogowe, w których 4 osoby zostały ranne. Nikt nie zginął. Policjanci zatrzymali 29 kierujących, którzy byli nietrzeźwi.
Pod względem liczby wypadków były to bezpieczniejsze święta niż te rok temu.
W powiecie drawskim, było dość spokojnie - informuje Karolina Żych, Rzecznik Prasowy Powiatowej Komendy Policji w Drawsku Pomorskim - W ciągu okresu świątecznego doszło do jednego wypadku, kilku kolizji i zatrzymania nietrzeźwych. Policjanci cały czas czuwali nad bezpieczeństwem. Nie mieliśmy również żadnych zgłoszeń dotyczących naruszenia obostrzeń związanych z epidemią podczas świętowania- informuje rzecznik.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej