Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Młode zawodniczki zagrały turniej siatkarski w singlu i spotkały się z Mikołajem

  • Napisane przez  DSI, KPS Czaplinek
Fot. KPS Czaplinek Fot. KPS Czaplinek

Najmłodsze siatkarki z Klubu Piłki Siatkowej w Czaplinku 21 grudnia rozegrały świąteczny turniej mini siatkówki w kategorii singli. Na kolejny dzień wszystkie dziewczęta z klubu zaplanowane miały spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Dziewczyny rywalizowały w dwóch grupach po 6 zawodniczek, które rozegrały po 5 spotkań. Dwie najlepsze z każdej z grup zagrały w kolejnym etapie, a drugie po eliminacjach rywalizowały o 3 m-ce w turnieju, a zwyciężczynie z eliminacji spotkały się w finale. Oba spotkania były bardzo zacięte, a o wyniku czasem decydowało szczęście.

Młode zawodniczki zagrały turniej siatkarski w singlu i spotkały się z Mikołajem

22 grudnia siatkarki odwiedził Mikołaj.

Odbyły się już ostatnie treningi przed świętami Bożego Narodzenia. W trakcie ich trwania wszystkich trenujących spotkała miła niespodziankę, ponieważ siatkarki odwiedził Święty Mikołaj, który postanowił nagrodzić wszystkie zawodniczki za świetną pracę i zaangażowanie w treningi i zawody w mijającym roku .

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej