Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kadetki i juniorki z Czaplinka walczyły w sobotę w wojewódzkich rozgrywkach ligowych piłki siatkowej

  • Napisane przez  KPS
Fot. KPS Fot. KPS

W sobotę siatkarki z Czaplinka rozegrały spotkania. Z powodzeniem było różnie. Natomiast waleczności nie można odmówić zarówno juniorkom jak i kadetkom z Klubu Piłki Siatkowej z Czaplinka
W sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbyło się spotkanie ligi wojewódzkiej juniorek pomiędzy KPS Czaplinek- MKS Koszalin.

Dwa pierwsze sety lepiej rozpoczęły zawodniczki z Koszalina, które wygrały pewnie do 10. Trzeci set to zmiany i pokerowe zagrywki trenerów i po dobrej grze dziewczęta z Czaplinka wygrały do 20. Czwarty set podobnie jak dwa pierwsze, zdecydowanie pod dyktando koszalinianek, które uciekły na samym początku i dowiozły zwycięstwo do końca, kończąc mecz wynikiem 3:1.

Zwyciężyła drużyna bardziej doświadczona, ograną, która miała po swojej stronie więcej atutów. Naszym dziewczynom dziękujemy za walkę i zaangażowanie, trzeci set pokazał, że można i trzeba walczyć. Warto nadmienić, za połowa naszego zespołu na jeszcze kadetki. – podsumował spotkanie trener.

Kadetki i juniorki z Czaplinka walczyły w sobotę w wojewódzkich rozgrywkach ligowych piłki siatkowej

Tego samego dnia w Wałczu swoje ligowe spotkania rozegrały również młodziczki z Czaplinka. W pierwszym meczu zagrały z gospodarzem UKS VOLLEY Wałcz, który okazał się zbyt mało gościnny i pokonał zespół PKS Czaplinek 2:0. W drugim spotkaniu młodziczki rywalizowały z UKS Pomorzanie II Szczecin. Mecz w wykonaniu dziewczyn z Czaplinka był dużo lepszy, czego konsekwencją jest zwycięstwo 2:0.

Wracamy z Wałcza z bilansem 1-1. Był to ostatni występ ligowy w tym roku. Dziewczynom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników w nowym roku 2021 – chwali dziewczęta trener.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej