Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dawid Kręc laureatem ogólnopolskiej olimpiady geograficznej

  • Napisane przez  Robert Żołynia
Fot. Robert Żołynia Fot. Robert Żołynia

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu wzięli udział w Olimpiadzie Geograficznej organizowanej przez Zespół Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych Olimpus w Warszawie.

Dawid Kręc uzyskał najwyższy wynik wśród swoich szkolnych koleżanek i kolegów biorących udział w konkursie i zdobył tytuł laureata, suma 210 punktów pozwoliła sklasyfikować Dawida na 15 miejscu w Polsce. Z zadaniami zmagali się również: Igor Cybulski, Jan Krochmal i Kacper Werner, którzy otrzymają dyplomy uznania.

Olimpiady Olimpus o ogólnopolskim zasięgu organizowane są od 20 lat wiążąc swoją działalność z edukacją młodzieży w Liceach Ogólnokształcących. Olimpiada przedmiotowa z geografii stanowi cenne rozszerzenie programów nauczania oraz urozmaicenie programu zajęć, będąc jednocześnie zewnętrznym źródłem oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiada przygotowana jest przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej