Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Akademia Piłkarska Drawsko walczyła w Sianowie i Gorzowie

  • Napisane przez  Michał Hnat
Akademia Piłkarska Drawsko walczyła w Sianowie i Gorzowie

Jak co roku, nawet w tych jakże trudnych czasach, miesiąc grudzień obfituje w dużą ilość rozgrywek „mikołajkowo-świątecznych". W miniony weekend AP Drawsko wzięła udział w dwóch turniejach.

Dziewczęta zmierzyły się w Ogólnopolskim Turnieju Mikołajkowym dla dziewcząt z rocznika 2007 oraz młodszych, który odbył się w Sianowie. Oprócz drawszczanek w zawodach walczyły  Olimpia Szczecin, Victoria Sianów, BSS Stargard oraz Tucholanki Tuchola.

Drużyna zaprezentowała się̨ z dobrej strony czego efektem była strata tylko dwóch goli w całym turnieju. W dużej mierze to zasługa Hani Tyrpy, którą uznano za najlepszą bramkarkę̨ zawodów – informuje trener Kamil Kuprowski.

Chłopcy z rocznika 2010 odwiedzili Gorzów Wielkopolski, gdzie uczestniczyli w Ogólnopolskim "Mikołajkowym" Halowym Turnieju Piłki Nożnej Orlików ocznik 2010 i młodsi o Puchar "Casada Polska".

W zawodach spotkało się osiem drużyn: JUNIOR CASADA RÓŻANKI, SPARTA GRYFICE, GKS KŁODAWA, INA RECZ, BŁĘKITNI DOBIEGNIEW, AP DRAWSKO POMORSKIE, KADRA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO DZIEWCZĄT, R-FUDBOL GOLENIÓW.

Chłopcy grali bardzo dobrze, wszyscy zasługują na wyróżnienie za zaangażowanie i dobrą zabawę – mówi trener Mariusz Szarzała - wysoko oceniam poziom całego turnieju, oraz grę naszych zawodników wyróżniając strzelca pierwszej bramki dla drużyny Wojtka Hnata.

W drodze powrotnej wszyscy otrzymali Mikołajkowe upominki przygotowane przez zarząd akademii. O bezpieczne dotarcie na rozgrywki i powrót do domu zadbali kierowcy drawskiej firmy transportowej Pana Struszki.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej