Zobacz jak Drawsko stroi się na święta Bożego Narodzenia

  • Napisane przez  UM
Zobacz jak Drawsko stroi się na święta Bożego Narodzenia

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale drawski Zakład Usług Komunalnych już przystraja ulice i miejskie place. Tradycyjnie będą choinki, podświetlone anioły, girlandy i tysiące światełek. Pojawią się też nowe dekoracje. Wszystkie ozdoby rozbłysną w pierwszych dniach grudnia.

Pierwsze elementy dekoracyjne już się pojawiły, na słupach oświetleniowych. By wszystko było gotowe na czas, prace trzeba było zacząć wcześniej. Nie oznacza to jednak, że dekoracje świąteczne od razu zostaną uruchomione. Na to mieszkańcy będą musieli poczekać przynajmniej do 6 grudnia.

Bożonarodzeniowy klimat będzie można poczuć w różnych punktach miasta. Na Placu Leopolda Kuczerawego stanie choinka, a przy Ośrodku Kultury roześmiany Mikołaj. Na drzewach zawisną m.in. spadające sople. W tej scenerii pojawi się też coś, czego u nas jeszcze nie było. Liczymy na to, że niespodzianka, którą przygotowaliśmy w tym roku, spodoba się wszystkim, a szczególnie naszym najmłodszym mieszkańcom. Szukajcie jej Państwo na Placu Leopolda Kuczerawego. Podpowiem, że będzie to element, przy którym na pewno chętnie będziecie sobie Państwo robili zdjęcia – mówi Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński.

Pandemia koronawirusa w roku bieżącym, pokrzyżowała wiele planów i zmieniła zwyczaje do których przez lata przywykliśmy. Niestety z uwagi na wciąż obowiązujący reżim sanitarny nie możemy Państwa w tym roku zaprosić na tradycyjne zaświecenie drawskiej choinki na Placu Leopolda Kuczerwawego.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto