Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jak dziczyznę to ze sprawdzonego źródła

  • Napisane przez  DSI
Jak dziczyznę to ze sprawdzonego źródła

Wielu uwielbia dziczyznę, jednak nie polecamy jej z wątpliwego źródła. Dla tych którzy smakują się w takiej żywności mamy informację gdzie można ją legalnie nabyć w powiecie.

Miło nam poinformować iż od dnia 18.11.2020 r. koło łowieckie ”Żbik-Budowo” jako pierwsze w powiecie drawskim i jedyne w okręgu koszalińskim, prowadzi sprzedaż bezpośrednią tusz zwierzyny łownej w skórze ( sarna, jeleń , dzik ) – informuje Radosław Dominowski z koła łowieckiego

Jak pisze nam w informacji Radosław Dominowski dziczyzna jest wolna od antybiotyków, ponieważ zwierzęta żyją na wolności i nie są sztucznie tuczone. Nie wywołuje żadnych alergii. Zawiera o wiele mniejszą ilość tłuszczów nasyconych oraz kalorii, niż mięso hodowlane. Ma więcej kreatyny (łatwostrawnego białka) oraz mioglobiny (źródło dobrze przyswajalnego żelaza), a także zawiera dużą ilość aminokwasów egzogennych (organizm człowieka nie potrafi ich sam wytworzyć). Nie wspominając już o witaminach (m.in. B2, B5, B6) i minerałów (m.in. magnez, fosfor i wapń).

Sprzedaż tusz zwierzyny łownej w skórze, prowadzona jest pod nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Drawsku Pomorskim o weterynaryjnym  numerze identyfikacyjnym 32035614.

Z kołem można się kontaktować pod nr. tel. 695089888

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej