Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jakie są szanse, że zdasz egzamin na prawo jazdy? Wiemy jak to wygląda w powiecie drawskim

  • Napisane przez  DSI
Obraz Free-Photos z Pixabay Obraz Free-Photos z Pixabay

Jak wygląda zdawalność egzaminów na prawo jazdy w szkołach prowadzących działalność na terenie powiatu drawskiego ? Takie informacje za III kwartał 2020 r uzyskało DSI na podstawie analizy statystycznej w zakresie średniej zdawalności osób szkolonych w ośrodkach szkolenia kierowców nadzorowanych przez Starostę Drawskiego.

W rejestrze jest dwanaście firm. W trzecim kwartale o egzaminu teoretycznego ze wszystkich kategorii podeszło 175 osób a pozytywnie egzamin teoretyczny 94 osoby. W tym samym czasie do egzaminu praktycznego podeszło 313, a sukcesem zakończyło 99 osób.

Daje to zawalność z teoretycznego na poziomie prawie 54 %, natomiast praktyczny zdajemy w niespełna 32 % prób. Z raportu również wynika, że osoby, które przygotowywały się do egzaminów nie składały skarg na ośrodki szkolenia kierowców.

Który ośrodek ma najlepszą zdawalność ? 

Najlepsze ośrodki szkolenia kierowców w powiecie mają nawet 50% zdawalność egzaminów praktycznych, a jeszcze wyższą teoretycznych.

Odpowiedź na pytanie który jest najlepszy nie jest łatwa, z uwagi na to, że ze statystycznego punktu widzenia w przypadku małej ilości przeprowadzonych egzaminów jedno podejście bardzo zmienia obraz a takich, małych  ośrodków szkoleniowych będących w rejestrze Starosty Drawskiego jest wiele.

Dlatego przytaczamy Wam tabelę z danymi.  Tutaj w kategorii B najlepiej wypada Ośrodek Szkolenia Kierowców „ZBYCH”. Spływy Kajakowe  Zbigniew Czyleko oraz AUTO-SZKOŁA Jan Birnbach. Jeśli przeglądasz tabelę na telefonie i nie widzisz całości, obróć go poziomo.

Jakie są szanse, że zdasz egzamin na prawo jazdy? Wiemy jak to wygląda w powiecie drawskim

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej