Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Urząd w Czaplinku już zdalnie. Zobacz jak się kontaktować z urzędnikami

  • Napisane przez  UM
Urząd w Czaplinku już zdalnie. Zobacz jak się kontaktować z urzędnikami

Burmistrz Czaplinka poinformował, że w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. w sprawie ustawienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 3 listopada do 4 grudnia obsługa interesantów odbywa się zdalnie.

Zdalne dla interesantów załatwianie spraw urzędowych:

  • korespondencyjnie przez Pocztę Polską S.A. na adres: Urząd Miejski, ul. Rynek 6, 78-550 Czaplinek
  • kontakt telefoniczny pod nr tel. 94 372 62 00,
  • kontakt internetowy za pośrednictwem internetowej platformy EPUAP (adres skrytki: /Czaplinek/SkrytkaESP),
  • kontakt internetowy przez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W godz. 8.00 – 12.00 i 14.00-17.00 w wyznaczonej strefie znajduje się urna, do której należy wrzucać korespondencję do Urzędu, zapakowaną w kopercie (nie ma możliwości potwierdzenia przyjęcia korespondencji). Ponadto jest możliwość wewnętrznego kontaktu telefonicznego z Urzędem (poszczególnymi referatami i stanowiskami) i dostępne są papierowe formularze spraw, dotyczących działalności poszczególnych referatów i stanowisk.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej