Posłuchajcie "Fake it till you make it". Dawid Borysiewicz ze Złocieńca wydał płytę

  • Napisane przez  Fot. Youtube
Radosław Dominowski Radosław Dominowski

Kochani, z przyjemnością oddajemy w wasze ręce naszą wspólną płytę pt. Fake it till you make it, z której jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Proces powstawania albumu był dla nas świetną zabawą, niezapomnianą, inspirującą przygodą i początkiem świetnej znajomości. Naturalna chemia poskutkowała pięcioma spójnymi numerami. W trakcie ich tworzenia odwiedziliśmy kilka urokliwych miejsc i poznaliśmy mnóstwo cudownych ludzi, którzy dorzucili swoją cegiełkę do płyty. Dziękujemy za wsparcie i życzymy miłego odbioru!

Dawid Borysiewicz o płycie:

Produkcjami Młodzika jarałem się już za małolata, kiedy z fascynacją odkrywałem polski rap. Gdy po latach padła propozycja wspólnej płyty ucieszyłem się jak dzieciak. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało nam się zrealizować ten pomysł. Fake it till you make it to niejako fuzja pokoleń, owoc, który zrodził się w pełni naturalnie. Zamknąłem na tym albumie całą frustrację związaną z dążeniem do upragnionego celu. Uczucie niemocy i bezradności pojawiające się, gdy nie wszystko zależy od ciebie. Niech te 5 numerów posłuży każdej ambitnej osobie jako motywacja i słowo otuchy. Pozostań uparty i konsekwentny, a świat w końcu Ci to wynagrodzi. Jestem z Tobą. Fake it till you make it.

Młodzik o płycie:

Kiedy tylko usłyszałem pierwsze rzeczy od Dawida, od razu pojawił się pomysł wspólnej EPki. W efekcie powstał album Fake it till you make it, będący świetnym przykładem na to, jak muzyka łączy pokolenia. Różnica 15 lat między mną a Dawidem nie stanowiła żadnej bariery w złapaniu wspólnego flow. Bardzo się cieszę, że udało nam się doprowadzić ten projekt do końca. Cały proces powstawania płyty, wraz z kręceniem klipu, był dla mnie wyjątkową, inspirującą przygodą.

,

ZAMÓW ALBUM: https://underdog.band/

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto