Jak pacjenci mogą się kontaktować z lekarzami w Czaplinku ?

  • Napisane przez  DSI za UM
Obraz Cico Zeljko z Pixabay Obraz Cico Zeljko z Pixabay

Informacja dotycząca funkcjonowania przychodni zdrowia świadczących podstawową opiekę zdrowotną w Czaplinku.

Przychodnia Lekarza Rodzinnego „Medyk II”

Przychodnia funkcjonuje w godzinach od 9:00-17:00. Realizowane są wizyty ambulatoryjne, teleporady, w szczególnie uzasadnionych przypadkach wizyty domowe. Odbywają się zabiegi pielęgniarskie w gabinecie zabiegowym. Na dyżurze porannym oraz popołudniowym przyjmuje jeden lekarz, tak aby w przypadku pacjenta z objawami COVID-19 nie zaburzyć funkcjonowania przychodni w przypadku wprowadzenia kwarantanny. 

Kontakt telefoniczny:  94 375 50 72

dodatkowo uruchomiony telefon komórkowy : 500 745 264 -  na który można telefonicznie oraz przez sms zgłaszać potrzebę konsultacji, czy zapotrzebowanie na leki. Pacjenci mogą również kontaktować się drogą mailową, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz umieszczając prośbę o leki w skrzynce znajdującej się na drzwiach przychodni.  

Przychodnia „Balticmed”

Przychodnia funkcjonuje w godzinach od 8:00-18:00. Pacjenci obsługiwani są w formie teleporady oraz osobiście w przychodni. Przychodnia jest otwarta dla pacjentów.

Kontakt telefoniczny: 733 343 654.

Sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od przedstawicieli przychodni zdrowia.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto