Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dyrektor MOW w Czaplinku wydał oświadczenie dotyczące zaangażowania w manifestacje

  • Napisane przez  DSI
Obraz Gerd Altmann z Pixabay Obraz Gerd Altmann z Pixabay

Coraz częściej dochodzi do polemiki w środowisku lokalnym, a temperatura dyskusji związanej obecną sytuacją w Polsce się podnosi.  Dzisiaj Sebastian Matułojć wydał oświadczenie dotyczące Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku  dotyczące zaangażowania się w działalność polityczną.

W oświadczeniu czytamy

Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku wraz z gronem pedagogicznym stanowczo dementuje informacje, które pojawiły się w środowisku lokalnym, że wychowanki MOW wraz z wychowawcami brały udział w manifestacji, która odbyła się na rynku w Czaplinku w dniu 25.10.2020 roku. MOW w Czaplinku nie angażuje się w działalność polityczną, wychowanki mają swobodę światopoglądową i nikt z pracowników nie narzuca im poglądów, ani nie są zmuszane do określonych działań.  W całej dotychczasowej działalności MOW w Czaplinku nie angażował się w żadne protesty i manifestacje mające charakter polityczny czy religijny.

Z poważaniem Sebastian Matułojć wraz z kadrą pedagogiczną.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej