Siatkarki z Czaplinka ostatnio niezbyt udanie

  • Napisane przez  Krzysztof Rosiak
Siatkarki z Czaplinka ostatnio niezbyt udanie

W Szczecinie 24 października rozegrano pierwszy mecz ligi wojewódzkiej kadetek. Po bardzo wyczerpującym spotkaniu, trwającym blisko 2,5 godziny siatkarki z Czaplinka przegrały niestety z Pomorzankami 2:3. W tym wypadku sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło, że kto prowadząc 2:0 nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3.

Mimo to, wielkie gratulacje dla dziewczyn za walkę i ambitną grę do końca. Zabrakło trochę sił, a krótka ławka podczas tego meczu nie pozostawiła pola manewru. W niedzielę 25 października, w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbył się pierwszy turniej III Ligi Kobiet. W turnieju udział wzięły gospodynie turnieju, zawodniczki SMS Police oraz drużyny UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin, MKS Koszalin i KPS Czaplinek, które rozegrały łącznie cztery spotkania.

Niestety dla zespołu z Czaplinka nie był to zbyt udany turniej. W pierwszym spotkaniu po nierównej grze ulegamy w tie-braku z MKS Koszalin. W meczu z SMS Police siatkarki nawiązały walkę tylko w trzecim secie i uległy 0:3.

Przed nami miesiąc pracy na poprawę i ustabilizowanie swojej gry. Pocieszeniem jest zdobyty punkt w meczu z Koszalinem, który może okazać się bardzo cenny w końcowym rozrachunku. - mówi Krzysztof Rosiak, trener Klubu Piłki Siatkowej Czaplinek 

Poniżej przedstawiamy wyniki zespołu:

  • MKS Koszalin - KPS Czaplinek 3:2 (25:15, 14:25, 25:13, 18:25, 15:11)
  • SMS Police - KPS Czaplinek 3:0 (25:16, 25:14, 25:21)

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej