Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Blokada ulic przeniesie się we wtorek do Drawska Pomorskiego

  • Napisane przez  DSI
Blokada w Złocieńcu. Fot. Marcela Wiśniewska Blokada w Złocieńcu. Fot. Marcela Wiśniewska

W niedzielę odbyły się przemarsze w Czaplinku, Drawsku Pomorskim i Złocieńcu. W poniedziałek blokada samochodowa Złocieńca i przemarsz w Kaliszu Pomorskim. Niezadowoleni mieszkańcy z decyzji trybunału Konstytucyjnego dalej wyrażają swoje stanowisko podczas manifestacji.

Wtorek kolejny dzień, gdzie zobaczymy ludzi na ulicach

Na godzinę 17:30 we wtorek w Drawsku Pomorskim zaplanowano blokadę miast. Uczestnicy zwołują się na ta godzinę na parkingu przy ul. Starogrodzkiej skąd przejadą miasto. Przy dużej ilości aut zablokują Drawsko Pomorskie.

O godz. 17:30 spotykamy się na parkingu za Orlenem przy ul. Starogrodzkiej. Chwilę sobie tam porozmawiamy, a potem ruszymy w małą drawską trasę. Jeśli chciał(a)byś skorzystać z naszych plakatów lub innych materiałów, to daj nam znać, a będą gotowe – piszą

Fotorelacja z marszu w Kaliszu Pomorskim

W Złocieńcu w poniedziałek miasto blokowało 250 pojazdów. Takie szacunki przedstawili organizatorzy. W przemarszu w Kaliszu Pomorskim wzięło udział ponad 200 osób. W niedzielę w Czaplinku, Drawsku Pomorskim i Złocieńcu w przemarszach łącznie wzięło udział kilka tysięcy osób. Jak będą wyglądały kolejne dni.

Protest w Drawsku Pomorskim

Niedzielny protest w Złocieńcu

Pikieta w Czaplinku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej