Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kobiety pokazały moc w Czaplinku, Drawsku i Złocieńcu. W poniedziałek w Polsce ma być blokada miast, a środę strajk.

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan, Maciej Słomka, Klauda Chachler, Krzysztof Max Leśniowsky,  Maciek Magac, Magdalena Lenart Fot. Adam Cygan, Maciej Słomka, Klauda Chachler, Krzysztof Max Leśniowsky, Maciek Magac, Magdalena Lenart

Kobiety zapowiadają kolejne protesty przeciwko zakazowi aborcji. Jutro blokada miast, w środę strajk. Kobiety zapowiadają kolejne protesty przeciwko zakazowi aborcji. W całym kraju organizowane są kolejne protesty przeciwko zakazowi aborcji.

W niedzielę kobiety z powiatu drawskiego dołączyły do ogólnopolskiej już manifestacji niezadowolenia z decyzji TK. Ilość osób, która wzięła w trzech protestów jest niespotykana jak na nasze warunki, a według naszych informacji sięgnęła łącznie od 2000 do 3000 osób.

W trzech miastach o tej samej godzinie rozpoczęły się akcje. To jak było, pokazujemy w galerii, transmisjach, a wkrótce w relacjach filmowych. 

W Czaplinku na rynku zjawiło się około 850 osób, niektórzy szacują, że nawet 1000 osób. W Złocieńcu natomiast protestowało około 900 osób. W Drawsku Pomorskim niezadowolenie wyraziło od 600 do 900 osób. Idąca manifestacja momentami osiągała ponad 1 km długości. 

Fotorelacje

Materiały filmowe

 Drawsko Pomorskie

Czaplinek

Złocieniec

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej