Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ruszyły sportowe emocje z IV Drawskim Biegiem Przełajowym im. Jana Bułczyńskiego

  • Napisał 
Odbieranie pakietu startowego obowiązkowo w maseczkach. Odbieranie pakietu startowego obowiązkowo w maseczkach.

W innej formie, rozłożony w czasie ale jednak jest i się odbywa. Dzisiaj ruszył IV DRAWSKI BIEG PRZEŁAJOWY IM. JANA BUŁCZYŃSKIEGO.

Sportowe zmagania potrwają od 25 do 31 października. Zawody odbywają się w formule wirtualnej, w dowolnym czasie i miejscu, wybranym przez uczestników.

Na początku organizatorzy zakładali datę 14 czerwca, później 5 września. Jednak z uwagi na to co się dzieje zmieniono ostatecznie termin i formułę biegu. Odbędzie się on wirtualnie – co nie oznacza, że sam bieg będzie wirtualny – bo pobiec trzeba naprawdę, z tą różnicą, że nie będzie wspólnego współzawodnictwa na trasie.

Dystanse, które uczestnicy muszą przebiec/przejść to dystanse dotychczasowych biegów, tj.7 km i 21km. Dzieci w wieku do 14 lat obowiązuje dystans 1km.

Niedziela – pięknym dniem na aktywność

Dzisiaj już sporo z Was pobiegło. Jedni wybrali 7 km, inni 21 km. Były kijki a dzieci próbowały sił na 1 km. Ja osobiście potraktowałem bieg jako trening, wybrałem piękną trasę w okolicach Zbrojewa – aby był i przełaj. Pogoda w niedzielę dopisała.

Ruszyły sportowe emocje z IV Drawskim Biegiem Przełajowym im. Jana Bułczyńskiego
Moja dzisiejsza trasa

Jakie Wy wybraliście trasy? Widziałem, że niektórzy biegali nawet w Szczecinie. :)

Podczas wykonywania biegu uczestnicy powinni posiadać widoczny numer startowy. Do tego trzeba włączyć coś co rejestruje czas i dystans. Może być to zegarek sportowy, smartwatch a nawet telefon z odpowiednią aplikacją.

Galerię Waszych zdjęć będziemy uzupełniać :)

Warto dodać, że biorąc udział w biegu wspiera się chorego Kajtusia.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej