Koronawirus i ważny komunikat z Czaplinka. Chory Proboszcz

  • Napisane przez  DSI
Koronawirus i ważny komunikat z Czaplinka. Chory Proboszcz
Drodzy Parafianie! Z związku z pozytywnym wynikiem na obecność covid-19 ks. Proboszcza musieliśmy jako wspólnota poddać się od soboty (17 października) kwarantannie. O jej długości jak również o potrzebie wykonania testu na obecność wirusa covid-19 zadecyduje Sanepid- informują salezjanie
Jak informują dalej wszystkie intencje zamówione na niedzielę 18 października zostaną odprawione zgodnie z rozkładem mszy św. niedzielnych, jednak 1 intencja w kościele, pozostałe intencje o tej samej godzinie w kaplicy Domu Zakonnego. W tygodniu msza święta o godzinie 7:00 nie będzie odprawiana w kościele tylko w kaplicy Domu Zakonnego bez udziału wiernych. Z niej też będzie prowadzona transmisja online. Msza święta o godzinie 18:00 będzie odprawiona podobnie jak niedzielna, czyli 1 intencja w kościele z udziałem wiernych, pozostałe intencje o tej samej godzinie w kaplicy Domu Zakonnego.
 
Wspierać nas będą współbracia z Trzcińca. Odwołane są różańce dla dzieci i młodzieży o godz. 16:45, natomiast różaniec dla ogółu wiernych odbywać się będzie o godz. 17:30. Nie będzie także sobotniej mszy świętej w Psich Głowach.
Koronawirus i ważny komunikat z Czaplinka. Chory Proboszcz
 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto