Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policja znów zatrzymała za narkotyki

  • Napisane przez  Policja
Fot. poglądowe. DSI Archiwum Fot. poglądowe. DSI Archiwum

Wspólne działania policjantów z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie oraz policjantów z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby, która posiadała przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 32-latka na okres 3 miesięcy.

Współpraca borneńskich policjantów i kryminalnych ze Szczecinka okazała się kolejnym ciosem w przestępczość narkotykową. Dzięki ich rozpoznaniu możliwe było zatrzymanie kolejnej osoby podejrzewanej o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. Tym razem policjanci podczas kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca Kołobrzegu zabezpieczyli w jego samochodzie ponad 840 gramów amfetaminy. Ustalenia mundurowych oraz skuteczność przy ich realizacji zapobiegła wprowadzeniu na czarny rynek znacznej ilości narkotyków do obrotu.

W trakcie postępowania nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Szczecinku zatrzymany został 32-letni mężczyzna, który trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj (12.10.br ) Sąd Rejonowy w Szczecinku zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej