Wszywka alkoholowa w Szczecinie - najlepsza klinika oferująca wszycie esperalu

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Wszywka alkoholowa w Szczecinie - najlepsza klinika oferująca wszycie esperalu

Disulfiram WZF kojarzony głównie ze starą nazwą wszywka alkoholowa to lek wszywany pacjentom uzależnionym od alkoholu. W życiu codziennym lekarstwo nie wywołują negatywnych skutków poza chwilami nietrzeźwości. Przed rozpoczęciem leczenia każda osoba jest informowana o działaniu esperalu. Jeśli alkoholik przerywa abstynencję, robi to na własną odpowiedzialność. Dlaczego Disulfiram zniechęca do picia alkoholu i pomaga w terapii?

Leczenie alkoholizmu wszywką w Szczecinie - co daje zaszycie

Płyn etylowy jest jedną z najgroźniejszych używek stosowanych przez Polaków. Choroba alkoholowa należy do najczęstszych przyczyn zgonu. Rozpoczęcie walki z nałogiem nie jest łatwe ani przyjemne dla alkoholika. Zachowanie trzeźwości przez pierwsze 12 miesięcy leczenia uzależnienia stanowi największe wyzwanie. Dlatego wiele ludzi decyduje się na zabieg z użyciem wszywki alkoholowej. Szczecin należy do miast, gdzie określenie esperal jest rzadziej używane. Tabletki wszywane alkoholikom działają 8-12 miesięcy bez przerwy. W tym czasie lek wchłania się i uwalnia do organizmu pacjenta. Disulfiram nie zagraża zdrowiu ani życiu człowieka, jeśli dana osoba nie pije. Czym objawia się negatywne działanie wszywki alkoholowej? Zatruciem alkoholowym, którego intensywność zależy od stanu upojenia. Nudności, bóle głowy, czy drżenie ciała pojawiają się po 5 do 10 minut i nie ustępują nawet przez 10 godzin. Do silniejszych objawów działania leku esperal zalicza się liczne uszkodzenia organów wewnętrznych, zapalenie nerwu wzrokowego, ślepotę, a w ostateczności nawet śmierć. Siła możliwego zatrucia się alkoholem zniechęca do spożywania trunków, dlatego też zabieg implantacji skutecznie wspiera w trzeźwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu wszycia esperalu w Szczecinie? Sprawdź, stronę przychodni: https://nasz-gabinet.pl/szczecin/esperal/

Wszycie esperalu w Szczecinie - zabieg implantacji

Zaszycie alkoholowe w Szczecinie, jak i innych miastach przebiega w podobny sposób. Niektórzy lekarze proponują zabiegi w domu pacjenta. Bardziej komfortowym i bezpiecznym dla zdrowia rozwiązaniem jest przeprowadzenie go w klinice. W przychodni takiej jak Nasz Gabinet można liczyć nie tylko na pomoc medyczną, ale również nowoczesny sprzęt i warunki. Implantację esperalu poprzedza wywiad medyczny. Medyk sprawdza stan zdrowia pacjenta. Weryfikuje występowanie przeciwwskazań i opisuje działanie leku. Najistotniejszym elementem jest jednak test trzeźwości. Gdy alkomat wykaże obecność alkoholu we krwi, nałogowiec może potrzebować detoksu alkoholowego.

 Zabieg z użyciem esperalu - Szczecin Nasz Gabinet:

  1. Zabieg zaczyna się od znieczulenia miejscowego.
  2. Chirurg nacina skórę blisko pośladka.
  3. Specjalista umieszcza tabletki domięśniowo.
  4. Lekarz zszywa rany - nici mogą być rozpuszczalne lub nie.

Wizyta wymaga 30 minut. Dodatkowa konsultacja jest wymaga, tylko w momencie zdejmowania szwów, czyli po ok. 10-14 dniach.

Koszt wszywki alkoholowej - Szczecin klinika

Farmakologiczne leczenie alkoholizmu w Szczecinie esperalem nie jest droższe niż w innych dużych miastach. Cena zabiegu w przychodni zależy w dużym stopniu do stanu pacjenta. Cennik w centrum medycznym Nasz Gabinet zaczyna się od sumy 700 zł. Ilość leku, typ szwów, wizyty kontrole i domięśniowe antybiotyki wpływają na komfort pacjenta, ale także koszt leczenia wszywką. W Szczecinie z terapii awersyjnej może skorzystać każda pełnoletnia osoba, której stan zdrowia pozwala na wykorzystanie esperalu. W momencie rozpoczynania leczenia trzeba jednak pamiętać, że lek na alkoholizm nie istnieje. Choroba ma źródło psychologiczne, dlatego konieczne jest uporządkowanie myśli, znalezienie rozwiązań i określenie nowych celów, które nie doprowadzą do nadużywania alkoholu.

Artykuł przygotowany po konsultacji z chirurgiem z przychodni Nasz Gabinet.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto