Zajmował się uprawą roślin. Roślinami okazały się konopie indyjskie

  • Napisane przez  Policja
Obraz Rex Medlen z Pixabay Obraz Rex Medlen z Pixabay

Policjanci ze Szczecinka zatrzymali mężczyznę, który zajmował się nielegalną uprawą konopi indyjskich. W wynajmowanym mieszaniu na terenie Szczecinka została zlikwidowana przez Policję plantacja 21 sadzonek marihuany oraz zabezpieczono ponad kilogram marihuany. Za prowadzenie zabronionej prawem działalności decyzją sądu 22-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W sobotę (03.10.br) policjanci służb kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku ujawnili kolejną w naszym regionie plantację marihuany. Uprawa prowadzona była w wynajmowanym mieszkaniu na terenie Szczecinka. Policjanci na miejscu zabezpieczyli 21 roślin konopi indyjskich oraz przeszło kilogram gotowego suszu.

W trakcie postępowania nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Szczecinku zatrzymany został 22-letni mężczyzna, który wynajmował mieszkanie. Zatrzymany usłyszał zarzuty związane z prowadzeniem nielegalnej uprawy konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj (05.10.br )Sąd Rejonowy w Szczecinku zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto