Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ultramaraton Kolarski Bałtyk-Bieszczady Tour przejechał przez Drawsko

  • Napisał 

22 sierpnia rozpoczął się Ultramaraton Kolarski Bałtyk-Bieszczady Tour. W sobotę podobnie jak w latach ubiegłych kolarze przejechali przez Drawsko Pomorskie.  Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim wspólnie z Adamem Litarowiczem, który startował wcześniej w tym wyścigu, przygotowali na parkingu przy ul. Grunwaldzkiej (obok marketu Intermarche) punkt kontrolny i żywieniowy dla uczestników.

Trasa maratonu ma długość aż 1008 km, a zawodnicy jadą non-stop. Wygrywa ten, który przejedzie całą trasę w jak najkrótszym czasie.  Jest to najdłuższa i najtrudniejsza impreza tego typu w Polsce.W tegorocznej edycji wystartowało około 190 zawodników aby przejechać trasę aż do Ustrzyk Górnych. Finisz pierwszych zawodników spodziewany jest już w niedzielę (24 sierpnia) w godzinach wieczornych.Każdy kolarz startujący w Bałtyk-Bieszczady Tour 2014 wyposażony został w lokalizator, który umożliwi śledzenie jego pozycji na specjalnie dedykowanym serwisie internetowym.

W naszej galerii kilka zdjęć kolaży w okolicach drawska autorstwa Sławomira Tybinkowiego.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej