2020-10-16 Wielka Lekcja Reanimacji 2020

2020-10-16 Wielka Lekcja Reanimacji 2020

Wielka Lekcja Reanimacji to wydarzenie lokalne, które wpisuje się w obchody Europejskiego Dnia Czynności Serca, przypadającego corocznie 16. października. W tym roku ratownicy medyczni i fascynaci ratowania ludzkiego życia skupiają się na powszechnym propagowaniu idei ratowania życia poprzez uciskanie klatki piersiowej i używanie defibrylatora AED.

Wielka Lekcja Reanimacji jest dedykowana mieszkańcom Gminy Czaplinek, w szczególności dzieciom i młodzieży. W trakcie imprezy oprócz nauki prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej planujemy obdarowanie uczestników pamiątkowymi gadżetami, które będą miały nadruki utrwalające kolejność wykonywanych czynności ratowniczych, numery ratunkowe oraz będą znakomitą pamiątką.

Informujemy, że podczas wydarzenie będą robione zdjęcia. W przypadku braku zgody na publikację wizerunku prosimy o kontakt.

Prosimy pamiętać o dezynfekcji rąk przez wejściem na miejsce wydarzenia. Środki do dezynfekcji zostaną udostępnione przy wejściu do hali. Prosimy również nosić maseczki.

Wielka Lekcja Reanimacji odbędzie się 16 października 2020 r. o godzinie 9:00-16:00, w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku, przy ul. Wałeckiej 49.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Czaplinka Marcina Naruszewicza.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto