Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Do budżetu obywatelskiego Złocieńca wpłynęły trzy wnioski. Wiemy jakie są propozycje

  • Napisane przez  DSI
Fot. DSI Fot. DSI

Zgodnie z harmonogramem realizacji Budżetu Obywatelskiego Złocieńca na rok 2021 do 25.09 wpłynęły 3 wnioski z projektami. Są to propozycje złożone przez mieszkańców gminy.

Pierwszy wniosek dotyczy modernizacji i doposażenia stadionu miejskiego z szacunkową wyceną 57.667,90 zł. Kolejny projekt zatytułowano „Zielono nad Drawą – relaks z przyrodą”, z szacunkową wyceną 150.000,00 zł. Trzeci to „Bezpieczne przejścia dla pieszych i piękny Złocieniec”, z szacunkową wyceną 145.082,72 zł.

Teraz w okresie od 28.09 do 30.10 powołana przez Burmistrza Złocieńca komisja ds. budżetu obywatelskiego dokona weryfikacji formalnej złożonych zgłoszeń projektów oraz analizy techniczno-finansowej i oceny możliwości realizacji złożonych projektów. W przypadku niejasności dotyczących treści zgłoszenia projektu komisja może zwrócić się do wnioskodawcy o dodatkowe informacje i wyjaśnienia. Wnioskodawca w terminie 3 dni ma prawo  uzupełnić zgłoszenie projektu i złożenia żądanych wyjaśnień i informacji.

Do 13. listopada Burmistrz Złocieńca zatwierdzi wyniki analiz i ocen oraz ogłosi listę zakwalifikowanych projektów do głosowania przez mieszkańców wraz z ich kosztem szacunkowym, poprzez umieszczenie wykazu projektów zatwierdzonych do głosowania przez mieszkańców (na stronie internetowej gminy Złocieniec i na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Złocieńcu oraz udostępni wykaz do wglądu w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Złocieńcu ul. Stary Rynek 3).

Tu możesz zapoznać się z wnioskami

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej