Leszek Paradowski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie - video

  • Napisane przez  DSI
Leszek Paradowski zaprasza do wzięcia udziału w projekcie - video

Znany na całym świecie z doskonałej fotografii krajobrazu, zakochany w Pojezierzu Drawskim Leszek Paradowski zaprasza osobiście do wzięcia udziału w projekcie wystawy Pojezierze Drawskie – piękne i bezpieczne.

Leszek o wystawie mówi podczas pleneru w przepięknych okolicznościach przyrody. Musicie to zobaczyć sami:

Pokaż swoim obiektywem jak piękne jest Pojezierze Drawskie. Organizatorzy realizują projekt, w którym chcą pokazać najpiękniejsze prace fotografów i fotografików naszego terenu. Nie ważne czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą warto pokazać swoje fotografie.

Drawskie Strony Internetowe i firma Stylbet – organizatorzy wystawy zapraszają Was do wzięcia udziału w projekcie. Możesz pokazać krajobraz, architekturę, zwierzęta lub reportaż. Wszystko to co jest pięknego w naszym pojezierzu. Warto dodać, że ambasadorem wystawy zgodził się zostać wspaniały fotografik natury Leszek Paradowski.

Samorządowcy wspierają wystawę

W wystawę włączyli się samorządowcy. Patronami wystawy zostali: Starosta Drawski - Stanisław Cybula, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Burmistrz Drawska Pomorskiego - Krzysztof Czerwiński, Burmistrz Kalisza Pomorskiego - Janusz Garbacz i Burmistrz Złocieńca - Krzysztof Zacharzewski.

Gdzie będzie pokazana Twoja praca?

Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane te najlepsze. Organizatorzy planują pokazanie pracy we wszystkich gminach powiatu drawskiego, a jeśli się uda i w innych zakątkach pojezierza drawskiego. Po zakończeniu projektu powstanie również wirtualny album w sieci.

Otrzymasz specjalny pamiątkowy album

Niespodzianką jest to, że autorzy wybranych na wystawę prac otrzymają specjalne pamiątkowe wystawowe albumy, w których znajdą także swoje fotografie.

Jak zgłosić swoje prace?

Na Drawskich Stronach Internetowych została przygotowana specjalna zakładka, w której będą publikowane wszystkie informacje związane z wystawą: www.dsi.net.pl/wystawa2020. Dowiesz się z niej szczegółów jak zgłosić swoje prace. Najważniejszą informacją jest to, że organizatorzy czekają na przesłane prace do 30 września 2020 roku.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej