Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Trwają Sztukaterie

  • Napisane przez  DSI
Agnieszka Gryzińska zaprezentowała monodram „Lolito!”. Fot. Adam Cygan Agnieszka Gryzińska zaprezentowała monodram „Lolito!”. Fot. Adam Cygan

Wieczorem, w piątek 18. września rozpoczęły się Sztukaterie – Drawski Festiwal Sztuk Alternatywnych. Mają potrwać do soboty. Podczas festiwalu zaplanowano dziewięć wydarzeń.

Z obiektywem się nam odwiedzić przez chwilę Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim przy ul. Piłsudskiego, gdzie odbywają się od piątku Drawski Festiwal Sztuk Alternatywnych. Jak informują na plakacie organizatorzy – stowarzyszenie Meander to już 8 edycja.

W piątek zaprezentowali się teatr Porywacze Ciał, Tatr Stajnia (z Drawska Pomorskiego) i Agnieszka Gryzińska. Koncert zagrał zespół Rebeka. Z powodów osobowych na Sztukaterie nie przybył teatr The M.A.S.K.

Trwają Sztukaterie

Co w sobotę?

Festiwal rusza ponownie w sobotni wieczór o 18. Sztuką „Orfeusz i Eurydyka” w wykonaniu Janusza Stolarskiego. Zaraz po nim na scenie pojawi się Terminus A Quo ze spektaklem „Talitha Kumi” na podstawie powieści „Biesy” Fiodora Dostojewskiego.

Jako trzeci w sobotę ma zaprezentować się teatr Brama z „Positivo”. Sztukaterie zakończy występ trio w składzie: Marcin Zabrocki, Piotr Gwadera i Andrzej Szeremeta. Ma to być „Spektakl na multiinstrumentalistę, perkusję i aktora”.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej