Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ciekawe spotkania ze strażnikami i policjantami w Czaplinku

  • Napisane przez  DSI
Fot. InfoMundurowy Zdr Fot. InfoMundurowy Zdr

W czwartek  17. września policjanci z komisariatu policji w Czaplinku oraz Komendant Straży Miejskiej w Czaplinku, na terenie czaplineckiej podstawówki przeprowadzali szkolenie z bezpieczeństwa. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie pierwszych klas.

Omawiane były zasady korzystania z numeru alarmowego 112. Odbyły się zajęcia praktyczne "Jak przechodzimy przez przejścia dla pieszych".

Ciekawe spotkania ze strażnikami i policjantami w Czaplinku

Oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych w terenie najciekawszą częścią dla dzieci była prezentacja policyjnego radiowozu i wyposażenia mundurowych, którego używają na co dzień.

Komendant SM pokazał dzieciom dron (UAV) będący na wyposażeniu czaplineckiej straży oraz zaprezentował pilotaż takiego drona.

Ciekawe spotkania ze strażnikami i policjantami w Czaplinku

Działamy w imię zasady : Czym skorupka za młodu nasiąknie..... – podsumowuje komendant czaplineckiej Straży Miejskiej Krzysztof Leśniowski

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej