Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Te pary obchodziły złote i diamentowe gody

  • Napisane przez  DSI
Fot. UM Czaplinek Fot. UM Czaplinek

12 września dwa małżeństwa otrzymały medale nadane przez Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Czaplineckim. Wręczył je Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz, a uroczystość Poprowadziła Małgorzata Fedorowiat-Nowacka Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Czaplinku.

Medal za złotą rocznicę otrzymali państwo Teresa i Stanisław Atraszkiewiczowie. Państwo Donata i Jan Kempińscy obchodzili natomiast diamentową rocznicę. Państwo Kempińscy zawarli związek małżeński 62-lat temu tj. 31 maja 1958 r. w Kluczewie.

Te pary obchodziły złote i diamentowe gody

Rocznica ślubu to wzruszająca uroczystość. Wspólnie przeżyte tylu to wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych małżeństw. To również powód do dumy i satysfakcji. Wieloletnim małżeństwem, wzajemnym poszanowaniem i przywiązaniem Jubilaci świadczą, że rodzina jest najważniejszą wartością w życiu człowieka.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej