Agnieszka Zakrzewska zaskoczy Was nową książką. „Znam Twoją Tajemnicę” - już w sprzedaży

  • Napisał 
Fot. FB Agnieszki Zakrzewskiej Fot. FB Agnieszki Zakrzewskiej

Zupełnie nowa odsłona twórczości Agnieszki Zakrzewskiej! Jeśli szukacie niebanalnej, wciągającej powieści, w której pierwsze skrzypce gra przystojny Leon, koniecznie przeczytajcie „Znam Twoją Tajemnicę”! Gwarantuję, że nie będziecie rozczarowani, a ta historia na długo zapadnie w waszej pamięci – recenzuje na lubimyczytac.pl blogerka z My fairy book world by Ewelina Nawara

Po wielkim sukcesie "Do jutra w Amsterdamie" i „Niebo nad Amsterdamem” drawszczanki Agnieszki Zakrzewskiej, która mieszka w Holandii, autorka wychodzi do czytelnika z nową propozycją. Książka właśnie pojawiła się w sprzedaży.

Znam Twoją Tajemnicę – informacja wydawcy

Mroczna miłość, kłamstwa i samotność. Czy nienawiść może być lekiem na traumy przeszłości?

Leo zdaje się mieć idealne życie: luksusowy apartament, najdroższe auta, garnitury szyte na miarę i niezwykle intratną pracę w roli profesjonalnego uwodziciela. Potrzebę bliskości i ciepła zastępuje mu seks bez zobowiązań. Jego chorobliwa wręcz nienawiść do kobiet staje się metodą zarabiania dużych pieniędzy. Ta bezlitosna krucjata ma swoje korzenie w tragicznych wydarzeniach sprzed lat.

Gdy na jego drodze staje kolejna ofiara – Nadia – nie wie, jak ta relacja wpłynie na jego życie. Przeszłość znów da o sobie znać.

Mocna historia obnażająca dramat utraconego dzieciństwa i mechanizmy obrony przed odrzuceniem.  Bez znieczulenia, lukru i sztampy. 

Już wkrótce możesz spotkać się Agnieszką w Drawsku Pomorskim

Agnieszka Zakrzewska
Agnieszka Zakrzewska. Archiwum prywatne autorki

W szybkiej rozmowie Agnieszka zdradziła nam, że przygotowane jest spotkanie autorskie w Drawsku Pomorskim. Będzie to okazja do spotkania się z pisarką, rozmowy i zakupu książki z dedykacją. Agnieszka jeszcze nie chciała ujawniać dokładnej daty spotkania, ale możecie spodziewać się że będzie to październik.

Gdzie nabyć książkę ?

Znam Twoją Tajemnicę można nabyć praktycznie we wszystkich większych księgarniach internetowych dlatego odsyłamy Was do lubimyczytać.pl, gdzie możecie przejść bezpośrednio do tej pozycji w wielu znanych księgarniach.


  • Lubimy Czytać

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto