Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Karatecy z Drawska Pomorskiego na zgrupowaniu w Sarbinowie

  • Napisane przez  Red. DSI za Andrzej Tylka
Fot. MUKS OYAMA Fot. MUKS OYAMA

W ostatnim tygodniu wakacji zawodnicy MUKS OYAMA z Drawska Pomorskiego uczestniczyli w zgrupowaniu karate, które miało przygotować zawodników do nowego sezonu startowego, ale także pozwolić w bezpieczny i aktywny sposób spędzić  czas z rówieśnikami z innych klubów.

Wykorzystując uroki morza i plaży korzystaliśmy ze słońca, kąpieli, i wszystkich atrakcji, które zaoferował nam ośrodek, w którym byliśmy zakwaterowani. Trenowaliśmy wg podziału na grupy, doskonaliliśmy kata, kihon, elementy walki, a poranne rozruchy i kąpiel w morzu stanowiły zastrzyk energii do dalszego działania w ciągu całego, naszego pobytu. Tradycją naszych wspólnych wyjazdów stały się występy artystyczne, poprzez które mogliśmy wrócić do zabawnych sytuacji , które miały miejsce podczas naszego zgrupowania.

Koniec zgrupowania to egzaminy na stopnie kyu. Gratuluję udziału w seminarium wszystkim uczestnikom. Dziękuję za ciężką pracę w czasie treningów, ale także dobrą zabawę i atmosferę, która panowała w czasie naszego wyjazdu. Wierzę, że czuliście ducha karate tak samo jak ja. Łatwiej nam będzie rozpocząć nowy sezon startowy, treningi, ale także zajęcia szkolne – relacjonuje Sensei Andrzej Tylka

Zgrupowanie zostało dofinansowane ze środków gminy Drawsko Pomorskie w ramach zadania publicznego. Teraz zawodnicy będą się spotykać już na treningach w Drawsku Pomorksim

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej